Partneři  |  Kontakty  |  Napište nám

Miro Žbirka: Songs for Boys and Girls

Miro Žbirka: Songs for Boys and Girls
Zboží do 2000,-Kč doručujeme po Praze za 100,-Kč.
  Miro Žbirka: Songs for Boys and Girls  
Cena:  199,-Kč vč. DPH    

  Produkt není skladem!

Běžná cena:   249,-Kč
Ušetříte:   50,-Kč (20%)

Cena bez DPH: 164,-Kč
DPH: 21%

Poštovné a balné zdarma.
Anglické písně, které zpívají svým dětem rodiče v anglicky mluvících zemích, v mistrovském podání Mira Žbirky. CD obsahuje tištěné anglické texty s jejich českými nebo slovenskými překlady. Čas: 58 min.


Kategorie: výukový audio CD
Jazyk: angličtina
Úroveň: začátečníci, mírně pokročilí
Zaměření: poslech
Obsah: 1x audio CD
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: UNIVERSAL MUSIC
Objednávky a dotazy možno i telefonicky: 272 732 183 (O2 Czech Republic), 604 714 033 (T-Mobile), 721 461 154 (O2 Czech Republic)


Popis produktu
CD anglických písniček se skvěle hodí jako doplněk k výuce angličtiny. Jednoduché rytmické a líbivé písničky děti milují.

Kliknutím na písničku si můžete poslechnout ukázku a přečíst si její text. Všechny tyto písničky včetně anglických textů s jejich českými nebo slovenskými překlady jsou obsahem tohoto audio CD.

Související produkty

Poštovné a balné zdarma.
Anglické písně, které zpívají svým dětem rodiče v anglicky mluvících zemích, v mistrovském podání Mira Žbirky. CD obsahuje tištěné anglické texty s jejich českými nebo slovenskými překlady. Čas: 41 min.

Naše cena: 199,-Kč vč. DPH
Běžná cena: 249,-Kč
Dále doporučujeme
Přehled produktů, které si zákazníci často kupují spolu s produktem Miro Žbirka: Songs for Boys and Girls:

Lippy and Messy - Songs and Games 1, 2, 3, ABC
Poštovné a balné zdarma.
Epizody 1-30, 26 epizod ABC, přes 220 minut na 4x DVD filmu, cca 1000 anglických slov.
Lippy and Messy je v Evropě populární seriál pro děti v předškolním věku a žáky prvních tříd na DVD. Není to typický jazykový kurz, ale dobrodružný seriál, jehož děj se odehrává v pohádkovém světě komických klaunů Lippy a Messyho a sympatického kouzelníka slovíček Wizzyho. Postavy spolu hovoří anglicky, což však malým divákům při sledování děje nevadí, jelikož situační kontext, mimika a gesta účinně napomáhají při pochopení dialogů. Díky tomu je výuka jazyka přirozená jako hra. Děti si rychle osvojí jednoduchou slovní zásobu a základy angličtiny, líbivé písničky a veršovánky jim pomáhají si zapamatovat pravidla výslovnosti. Díky opakovanému sledování DVD a pozitivní podpoře při upevňování svých jazykových znalostí se tak děti učí anglicky stejně přirozeně jako se učí svou mateřštinu. Produkt je vhodný i pro batolata a malé děti, pro které neexistují žádné cizí řeči. Melodii, rytmus a strukturu jazyka se učí ještě dlouho předtím, než jsou vůbec schopny mluvit. Že se jedná o "cizí jazyk" se tedy dovídají mnohem později. Čím je situace pro dítě poutavější a přátelštější, tím snáze a rychleji se v paměti ukládají nové informace a tím rychleji se pak také vybavují. Proto materiály, které dítě dostává při učení hrou, by neměly být méně poutavé než ostatní hračky (4x DVD film, 4x barevná učebnice, 1x černobílý sešit).
    Více informací
Naše cena: 199,-Kč vč. DPH
Běžná cena: 4487,-Kč
Tell me More Kids Angličtina komplet
Poštovné a balné zdarma.
Nejnovější verze vhodná i pro operační systém Windows Vista a Windows 7.
Výukový program angličtiny pro děti ve věku 3-12 let obsahuje celkem přes 1000 nejrůznějších her a cvičení včetně 120 kreslených filmů ve třech úrovních (DŮM, MĚSTO a SVĚT). Všechny tři úrovně výukového programu jsou vysoce interaktivní, intuitivní a přitahují dětskou zvídavost (3x DVD-ROM).
    Více informací
Naše cena: 1792,-Kč vč. DPH
Běžná cena: 1990,-Kč