Partneři  |  Kontakty  |  Napište nám

Autoři

Wojciech Graniczewski (spoluautor scénáře, skladatel hudby a režisér) – vystudoval anglickou literaturu a divadelní tvorbu, scénárista a režisér divadelních her, filmů a televizních seriálů, z jeho tvorby: "Windy Lifts” (20 dílů), "Ups and Downs”, "Euroquiz” (28 dílů), "Lippy & Messy” (156 dílů) a "The Best Guest Show” (připravuje se). Ředitel jazykové školy Bell English Language Institute v Krakově.

Ramon Shindler (spoluautor scénáře "Lippy and Messy”, hraje kouzelníka Wizzyho) – učitel z Velké Británie, lektor v jazykové škole Bell English Language Institute v Krakově. Dříve působil jako ředitel British Council při univerzitě v Krakově. Spoluautor seriálů "Windy Lifts”, "Ups and Downs” a "The Best Guest Show”.

Barbara Wojciechowska (spoluautorka seriálu "Lippy and Messy” a vedoucí střihu) působí také jako spoluautorka nejrůznějších pořadů pro výuku angličtiny v rádiu a televizi, pořadů založených na BBC materiálech např. "Muzzy”, "Muzzy in Gondoland”, "Muzzy Comes Back”, "Look Ahead”, autorka fejetonů pro televizní pořady věnované dětem i dospělým, scénáristka televizního seriálu "Euroquiz”, vydavatelka "The Best Guest Show".

Teresa Lipinski (hraje postavu Lippy) – herečka z Velké Británie, zpěvačka a lektorka v jazykové škole Bell Krakow. Vystupovala jako hlavní herečka v zábavně vzdělávacím televizním seriálu "Ups and Downs”, "The Best Guest Show” a "Lippy & Messy”.

Simon Messing (hraje postavu Messyho) – herec z Velké Británie a učitel na jazykové škole Bell Krakow. Hlavní mužská role v zábavně vzdělávacím televizním pořadu "Ups and Downs”, "The Best Guest Show” a "Lippy & Messy”.

Konstanty Kulik - vystudoval School of Radio, Television and Film v Polsku. Autor dokumentů, televizních reklam a videoklipů. Spoluautor animace, virtuálního ztvárnění a hudebního doprovodu k "Ups and Downs” a "Lippy and Messy”.

Tomasz Kozik - vystudoval Filmovou akademii v německém Bautzenu. Věnuje se tvorbě dokumentů, reklamě. Spoluautor animace a virtuálního ztvárnění v "Ups and Downs”, "The Best Guest Show” a "Lippy and Messy”.