Partneři  |  Kontakty  |  Napište nám
Lippy and Messy

Lippy and Messy
Při sledování DVD Lippy and Mesy
se děti učí anglicky jako je rodiče učí mluvit jejich mateřštinou, tedy prostřednictvím říkanek a jednoduchých vět.Lippy and Messy“ je televizní seriál pro děti předškolního věku a prvních tříd, který vznikl ve spolupráci Dětské redakce prvního programu Polské televize a Školy anglického jazyka Gama-Bell v Krakově.

Nejedná se o jazykový kurz, ale o atraktivní audiovizuální materiál pro „hraní si na angličtinu“, který si klade za cíl vyvolat u dětí zájem o pohádkový svět, kde zábavní klauni Lippy a Messy a sympatický kouzelník Wizzy spolu hovoří cizím jazykem. Dialogy jsou představovány tak, aby malí diváci chápali význam slov na základě gest, situací a souvislostí.

Seriál poskytuje dětem poučnou hru, jejímž cílem je poznat jednoduchá slova, obraty a strukturu angličtiny, osvojit si zásady výslovnosti a zapamatovat si zábavná rozpočitadla a písničky.

V současné době vyšlo na čtyřech DVD filmech 57 epizod.

Další přednosti získává DVD film „Lippy and Messy“ ve spojení s knížkou Lippy and Messy – Songs and Games, obsahující doplňková jazyková cvičení a pokyny pro rodiče a učitele.

DVD film LIPPY AND MESSY ABC spojuje v sobě zábavu s výukou angličtiny a abecedy. V každém dílu se spolu s kouzelníkem Wizzym a dvojicí veselých klaunů seznamujeme s novými slovíčky a zábavnou písničkou o dalším písmenku.