Partneři  |  Kontakty  |  Napište nám

Autoři

Wojciech Graniczewski (spoluautor scénáře, skladatel hudby a režisér) – vystudoval anglickou literaturu a divadelní tvorbu, scénárista a režisér divadelních her, filmů a televizních seriálů, z jeho tvorby: "Windy Lifts” (20 dílů), "Ups and Downs”, "Euroquiz” (28 dílů), "Lippy & Messy” (156 dílů) a "The Best Guest Show” (připravuje se). Ředitel jazykové školy Bell English Language Institute v Krakově.

Ramon Shindler (spoluautor scénáře "Lippy and Messy”, hraje kouzelníka Wizzyho) – učitel z Velké Británie, lektor v jazykové škole Bell English Language Institute v Krakově. Dříve působil jako ředitel British Council při univerzitě v Krakově. Spoluautor seriálů "Windy Lifts”, "Ups and Downs” a "The Best Guest Show”.

Barbara Wojciechowska (spoluautorka seriálu "Lippy and Messy” a vedoucí střihu) působí také jako spoluautorka nejrůznějších pořadů pro výuku angličtiny v rádiu a televizi, pořadů založených na BBC materiálech např. "Muzzy”, "Muzzy in Gondoland”, "Muzzy Comes Back”, "Look Ahead”, autorka fejetonů pro televizní pořady věnované dětem i dospělým, scénáristka televizního seriálu "Euroquiz”, vydavatelka "The Best Guest Show".

Teresa Lipinski (hraje postavu Lippy) – herečka z Velké Británie, zpěvačka a lektorka v jazykové škole Bell Krakow. Vystupovala jako hlavní herečka v zábavně vzdělávacím televizním seriálu "Ups and Downs”, "The Best Guest Show” a "Lippy & Messy”.

Simon Messing (hraje postavu Messyho) – herec z Velké Británie a učitel na jazykové škole Bell Krakow. Hlavní mužská role v zábavně vzdělávacím televizním pořadu "Ups and Downs”, "The Best Guest Show” a "Lippy & Messy”.

Konstanty Kulik - vystudoval School of Radio, Television and Film v Polsku. Autor dokumentů, televizních reklam a videoklipů. Spoluautor animace, virtuálního ztvárnění a hudebního doprovodu k "Ups and Downs” a "Lippy and Messy”.

Tomasz Kozik - vystudoval Filmovou akademii v německém Bautzenu. Věnuje se tvorbě dokumentů, reklamě. Spoluautor animace a virtuálního ztvárnění v "Ups and Downs”, "The Best Guest Show” a "Lippy and Messy”.Angličtina pro děti - Peppa Pig - Muddy Puddles and other stories (1x DVD film)
  Mimořádná nabídka: ZDARMA jedno DVD Peppa Pig ke každé objednávce  
Ke každé objednávce produktu Lippy and Messy od nás dostanete DVD Peppa Pig.

Peppa Pig je kreslený anglický seriál pro batolata a děti předškolního věku populární na celém světě.
Skládá se z různých cca 5 minutových epizod. Každý díl obsahuje nějakou z aktivit, se kterou se v životě setká každé malé dítě, např. návštěva babičky s dědečkem, první jízda na kole, plavání, výlet, příprava jídla, narozeniny, hry na dětském hřišťátku, nákup nových bot, škytavka, oblékání, vypadnutí mléčného zubu, návštěva muzea, práce na zahradě ... Díky tomu děti dokáží sledovat příběhy, které je okamžitě vtáhnou do děje, a vůbec nevnímají, že postavy mluví pouze anglicky. Nenásilnou formou přitom vnímají angličtinu a pozvolna se ji učí tak jednoduše jako se učí mluvit česky.

Každé DVD obsahuje 10 až 12 epizod.

Ke každé objednávce DVD Lippy and Messy dáváme ZDARMA některé DVD z tohoto seznamu:

Peppa Pig - Ballon Ride and Other Stories (1x DVD film)

Peppa Pig - Cold Winter Day and Other Stories (1x DVD film)

Peppa Pig - Stars and Other Stories (1x DVD film)

Peppa Pig - The Fire Engine and Other Stories (1x DVD film)

Peppa Pig - Peppa's Christmas and Other Stories (1x DVD film)

Peppa Pig - Princess Peppa and Sir George the Brave and Other Stories (1x DVD film)

Do poznámky v objednávkovém formuláři napište, o jaký dárek máte zájem. Neuvedete-li žádnou poznámku, dostanete DVD Peppa Pig dle našeho výběru.


Skladem omezený počet kusů. Nabídka se nevztahuje na bazarové produkty (v názvu produktu je slovo "BAZAR").
N E J P R O D Á V A N Ě J Š Í    Z A    P O S L E D N Í C H    3 0    D N Ů