Partneři  |  Kontakty  |  Napište nám
Lippy and Messy

Lippy and Messy
Při sledování DVD Lippy and Mesy
se děti učí anglicky jako je rodiče učí mluvit jejich mateřštinou, tedy prostřednictvím říkanek a jednoduchých vět.Lippy and Messy“ je televizní seriál pro děti předškolního věku a prvních tříd, který vznikl ve spolupráci Dětské redakce prvního programu Polské televize a Školy anglického jazyka Gama-Bell v Krakově.

Nejedná se o jazykový kurz, ale o atraktivní audiovizuální materiál pro „hraní si na angličtinu“, který si klade za cíl vyvolat u dětí zájem o pohádkový svět, kde zábavní klauni Lippy a Messy a sympatický kouzelník Wizzy spolu hovoří cizím jazykem. Dialogy jsou představovány tak, aby malí diváci chápali význam slov na základě gest, situací a souvislostí.

Seriál poskytuje dětem poučnou hru, jejímž cílem je poznat jednoduchá slova, obraty a strukturu angličtiny, osvojit si zásady výslovnosti a zapamatovat si zábavná rozpočitadla a písničky.

V současné době vyšlo na čtyřech DVD filmech 57 epizod.

Další přednosti získává DVD film „Lippy and Messy“ ve spojení s knížkou Lippy and Messy – Songs and Games, obsahující doplňková jazyková cvičení a pokyny pro rodiče a učitele.

DVD film LIPPY AND MESSY ABC spojuje v sobě zábavu s výukou angličtiny a abecedy. V každém dílu se spolu s kouzelníkem Wizzym a dvojicí veselých klaunů seznamujeme s novými slovíčky a zábavnou písničkou o dalším písmenku.


Angličtina pro děti - Peppa Pig - Muddy Puddles and other stories (1x DVD film)
  Mimořádná nabídka: ZDARMA jedno DVD Peppa Pig ke každé objednávce  
Ke každé objednávce produktu Lippy and Messy od nás dostanete DVD Peppa Pig.

Peppa Pig je kreslený anglický seriál pro batolata a děti předškolního věku populární na celém světě.
Skládá se z různých cca 5 minutových epizod. Každý díl obsahuje nějakou z aktivit, se kterou se v životě setká každé malé dítě, např. návštěva babičky s dědečkem, první jízda na kole, plavání, výlet, příprava jídla, narozeniny, hry na dětském hřišťátku, nákup nových bot, škytavka, oblékání, vypadnutí mléčného zubu, návštěva muzea, práce na zahradě ... Díky tomu děti dokáží sledovat příběhy, které je okamžitě vtáhnou do děje, a vůbec nevnímají, že postavy mluví pouze anglicky. Nenásilnou formou přitom vnímají angličtinu a pozvolna se ji učí tak jednoduše jako se učí mluvit česky.

Každé DVD obsahuje 10 až 12 epizod.

Ke každé objednávce DVD Lippy and Messy dáváme ZDARMA některé DVD z tohoto seznamu:

Peppa Pig - Ballon Ride and Other Stories (1x DVD film)

Peppa Pig - Cold Winter Day and Other Stories (1x DVD film)

Peppa Pig - Stars and Other Stories (1x DVD film)

Peppa Pig - The Fire Engine and Other Stories (1x DVD film)

Peppa Pig - Peppa's Christmas and Other Stories (1x DVD film)

Peppa Pig - Princess Peppa and Sir George the Brave and Other Stories (1x DVD film)

Do poznámky v objednávkovém formuláři napište, o jaký dárek máte zájem. Neuvedete-li žádnou poznámku, dostanete DVD Peppa Pig dle našeho výběru.


Skladem omezený počet kusů. Nabídka se nevztahuje na bazarové produkty (v názvu produktu je slovo "BAZAR").
N E J P R O D Á V A N Ě J Š Í    Z A    P O S L E D N Í C H    3 0    D N Ů